Geriamo vandens filtravimo sistema

There are no translations available.

Atbulinio osmoso sistemos veikimo principas pagrįstas "Atbulinio osmoso" reiškiniu. Proceso metu vandentiekio slėgio veikiamos vandens molekulės prasiskverbia pro specialiai pagamintos membranos poras, o teršalai (bakterijos, virusai, toksinai, radioaktyvios dalelės, nitratai, arsenas, stroncis, švinas ir kt.) negali prasiskverbti, todėl yra sukoncentruojami ir nukreipiami į kanalizaciją. Atbulinio osmoso būdu paruoštas vanduo pasižymi puikiomis skoninėmis ir kvapinėmis savybėmis, yra labai gerai įsisavinamas žmogaus organizmo. Dėl šių priežasčių atbulinio osmoso būdu paruoštas vanduo puikiai malšina troškulį, gerina medžiagų apykaitą organizme, gerina savijautą ir nuotaiką, didina darbingumą, mažina nervingumą. Šis vanduo puikiai tinka dirbantiems intensyvų protinį ir fizinį darbą, sportuojantiems, tinka alergiškiems žmonėms, bei turintiems medžiagų apykaitos problemų. Proceso metu nenaudojamos jokios papildomos cheminės medžiagos, todėl atbulinio osmoso sistemos yra ne tik ekonomiškos ir ilgaamžės, bet ir ekologiškos. Vanduo, paruoštas naudojant atbulinio osmoso sistemą, pasižymi mažu druskingumu. Iš vandens labai efektyviai yra pašalinami ne tik virusai ir bakterijos, bet ir radioaktyvios dalelės, toksinės medžiagos, nuodai, kenksmingi jonai (nitratai, švino, arseno, stroncio ir kiti junginiai). Vanduo puikiai tinka gėrimui, maisto ruošimui (tinka net kūdikių maisto ruošimui), gėlių ir augalų laistymui, akvariumų papildymui.

 

Atbulinio osmoso sistemos įrenginys susideda iš eilės vandens "paruošiamojo" valymo filtrų, atbulinio osmoso mebranos bei eilės "baigiamųjų" bei papildomo apdirbimo elementų. "Paruošiamojo" valymo filtrai atlieka skirtingų filtravimo gylių mechaninį filtravimą (naudojami kasetiniai filtravimo elementai), specialų apdirbimą, kurio metu iš vandens pašalinamas aktyvusis chloras, kancerogeniški chlororganiniai junginiai (susidarantys chloruojant vandenį). Filtruotas vanduo iš "paruošiamojo" valymo filtrų yra nukreipiamas į atbulinio osmoso membraną (patalpinta specialiame korpuse), kurioje pašalinama apie 95-98% visų teršalų. Membraniniu būdu paruoštas vanduo yra surenkamas specialioje slėgiminėje talpoje, o susidarantis druskų/teršalų koncentratas - nukreipiamas į kanalizaciją. Vanduo, iš vandens surinkimo slėgiminės talpos, yra nukreipiamas į specialaus "baigiamojoo" valymo ir papildomo apdirbimo (pvz. praturtinimo kalnų mineralų druskomis; švitinimo ultravioletiniais spinduliais; vandens aktyvatorinius) elementus. Dėka dailaus keramikinio kranelio galimas mažo druskingumo ir specialiai papildomai apdirbto vandens atskiras naudojimas (dvifunkcinis kranelis).

Daugeliu atvejų, atbulinio osmsoso sistema (buitinė) yra sumontuojama po virtuvine kriaukle arba kitoje tam tinkamoje vietoje. Atbulinio osmoso sistemos visi elementai yra maistinės švarumo klasės; membrana - ilgaamžė (ne mažiau kaip 3 metų tarnavimo laikas). Keičiamieji filtravimo elementai ("paruošiamojo" valymo filtrams) - nedeficitiniai ir standartiniai.

 

Daugiau informacijos apie jus dominančius vandens filtrus galite gauti čia - www.aquafilter.com

aquagroup
FILTRAI
Partneriai
Сейчас 15 гостей онлайн